2014-09-19

PŁYTY MEBLOWE EGGER DO KUPIENIA WE WŁOCŁAWKU (I WIELE WIĘCEJ!)

Płyty EGGERPłyty EGGER i KRONOPOL w bardzo atrakcyjnej cenie to tylko niewielka część oferty firmy RODAX (Włocławek). Lokalny lider rynku akcesoriów meblowych poza zawiasami, podnośnikami czy uchwytami ma w swej ofercie takie produkty jak blaty i fronty meblowe oraz szkła i lustra.

Strona internetowa rodax.pl cały czas wzbogacana jest o kolejne pozycje z firmowego asortymentu. Oferujemy m.in. płyty meblowe EGGER, KRONOPOL i KRONOSPAN, blaty oraz fronty (mdf, drewniane, lakierowane i akrylowe).

Kupisz u nas również akcesoria meblowe takich firm jak AMIX, BLUM, FGV, GTV i REJS, obrzeża pcv i abs, uchwty meblowe i systemy drzwi przesuwnych LAGUNA. Interesująco przedstawia się też oferta szkieł i luster. Posiadamy lacobele, lakomaty, float i lustra (srebrne, brązowe oraz grafitowe).

Więcej dowiesz się dzwoniąc na numery telefoniczne podane w zakładce "Kontakt" lub po odwiedzeniu nas we Włocławku - firma mieści się przy ul. Zielnej 14D, sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00.

Gdzie nas znajdziesz?

Rodax s.c.

ul.Papieżka 71d


87-800 Włocławek


tel. +48 602 522 099


biuro@rodax.pl